Image default
Sporthirek

Világbajnokot avatnak Kínában – Sport a tévében

Az amerikaifutball kedvelőire két meccs is vár, akik pedig a focira esküsznek, szinte az összes nagy külföldi bajnokság mérkőzéseiből válogathatnak.

M4
8.30: Autósport, túraautó vk, Kínai Nagydíj, 2. futam
10.00: Kosárlabda, férfi vb, Kína, bronzmérkőzés
14.00: Kosárlabda, férfi vb, Kína, döntő
18.00: Labdarúgás, NB II, Szeged-Csákvár

Duna World
11.00: Tenisz, Davis Kupa, Magyarország-Ukrajna

Sport 1
2.00: Küzdősport, UFC, Donald Cerrone-Justin Gaethje, Vancouver
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Hannover-Bergischer
16.30: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, Veszprém-Motor Zaporizzsja
21.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Boavista-Sporting

Sport 2
15.00: Lóverseny, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Freiburg
19.00: Amerikaifutball, NFL, Green Bay Packers-Minnesota Vikings
22.30: Amerikaifutball, NFL, Los Angeles Rams-New Orleans Saints

Eurosport 1
8.15 és 9.15: Autósport, túraautó vk, Kínai Nagydíj, 2. futam és 3. futam
14.30: Kerékpár, madridi női egynapos verseny
17.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 21. szakasz
20.30: Kerékpár, Montreal GP

Eurosport 2
6.00 és 7.00: Motorsport, motokrossz-vb, MX2 és MXGP, Kína
7.55 és 13.25: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj, döntő
18.25: Kosárlabda, 3×3-as verseny, döntők, Budapest

Digisport 1
4.30: Tenisz, WTA-torna, Hirosima, döntő
10.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang, döntő
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Atalanta
14.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Everton
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Arsenal
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Helleas Verona-AC Milan

Digisport 2
8.00: Tenisz, WTA-torna, Csengcsou, döntő
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Lazio
17.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-DVTK Jegesmedvék
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Marseille

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Reims
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Sassuolo

Spíler1 TV
10.40, 12.05 és 13.25: Motorsport, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, futam

Spíler2 TV
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Espanyol
14.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Sevilla
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Granada
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Osasuna
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Getafe

Nyitókép: MTI/EPA/Made Nagi
infostart

Hasonló hírek

Berényi László: Óriási harc várható

Edit

Harc a Forma-1-ben, Ecclestone hadat üzent

Mazsi

Furcsa dolgok derültek ki Hosszú Katinkáról!

Edit