2.9 C
2024. március. 19. kedd
HomeSportSporthirekNagy győzelem, Fucsovics Márton fantasztikus formában tért vissza

Nagy győzelem, Fucsovics Márton fantasztikus formában tért vissza

Fucsovics Márton a második selejtezős mérkőzését is megnyerte, ezzel a főtáblára került a bécsi kemény pályás férfi tenisztornán.

A világranglistán 69. helyezett magyar játékos csaknem háromhetes kihagyás után az ausztriai viadalon tért vissza, miután kikúrálta részleges izomsérülését. Fucsovics Márton a főtáblára kerülésért az olasz Stefano Travaglia (83.) ellen győzött három szettben (6:3, 1:6, 6:2).

Fucsovics Márton
Fotó: MTI

Fucsovics tavaly egészen a negyeddöntőig menetelt a bécsi tornán. Idén a főtábla első körében az olasz Lorenzo Sonego (56.) lesz az ellenfele.

A magyar versenyző az utóbbi hetekben Pekingben és Stockholmban is sérülés miatt lépett vissza.

Forrás: Ripost.hu