13.5 C
Budapest
2024. március. 29. péntek
HomeSportSporthirekHazazavarták a kopasz Orosz bírót, aki 11-est ítélt az Izlandiaknak!

Hazazavarták a kopasz Orosz bírót, aki 11-est ítélt az Izlandiaknak!

A nemzetisport.hu portálon megtudtuk, hogy hat játékvezetőt hazaküldtek az Eb-ről. Közöttük szerepel Szergej Koraszjov is, aki a Magyarország – Izland (1-1) mérkőzést vezette azonban nem egyenlő mércével mért a két csapattal szemben.

A worldreferee.com kiemeli a 39. perc eseményét, a büntető megítélését. Az oldal szerint Karaszjov már majdnem akkor belefújt a sípjába, amikor Királyon átesett egy izlandi, ám amikor Kádárral ütközött egy másik szigetországival, már nem habozott, a tizenegyespontra mutatott. Általánosságban úgy tűnt, hogy az izlandiaknak kedvez az ítéleteivel.

Szintén részletesen beszél az izlandiak utolsó helyzetéről, a 94. percben megítélt szabadrúgásról, amelyet éppen a tizenhatoson kívülről végezhettek el az izlandiak. A worldreferee.com szakírója egy pillanatra azt hitte, hogy ismét büntetőt ítél.

Érdekesség, hogy Clément Turpin meg az első meccsünket vezette.

forrás: buzzblog