15.6 C
2024. március. 28. csütörtök
HomeSportSporthirekElment a románok esze, robbant a gránát a Honvéd meccsen - VIDEÓ

Elment a románok esze, robbant a gránát a Honvéd meccsen – VIDEÓ

Ritkán látni ilyet focimeccsen, érthetetlen, miért nem fújták le azonnal a meccset.

Elképesztő jelenetek zajlottak Craiovában a Honvéd Európa-liga meccsén. 0-0-s állásnál a 120. percben egy dulakodás közben a román drukkerek egy hanggránátot dobtak a pályára, a szerkezet közvetlenül a bíró mellett landolt és robbant.  Az északír spori összeesett, hosszú percekig ápolták. Ami érthetetlen: miért nem fújták le azonnal a meccset, hasonló esetben a hazai csapatot kellene büntetni. Helyszíni beszámolók szerint a lefújással nem akarták felhergelni a románokat… Negyven percig állt a játék, majd a tizenegyespárbajban a Craiova nyert.

Sajnos egyetlen csapatunk sem maradt az Európa-ligában. A Debrecen idehaza is kikapott a Torinótól, amire azonban senki nem gondolt volna, a Fehérvár a hazai 1-0 után 2-0-ra kikapott és kiesett Vaduzban. Döbbenetes!

Forrás: Ripost