Image default
Sporthirek

Dráma az FTC–Puskás mérkőzésen: kórházba kellett szállítani egy játékost – galéria

Mentőt kellett riasztani a felcsúti játékoshoz, a meccs végül 4-0 lett a fővárosi csapat javára.

Ma játszott mérkőzést a Ferencváros a Puskás Akadémiával a Groupama Arénában, amely annak ellenére, hogy gól nélküli első félidővel zárult, végül 4-0 lett.

A zöld-fehérek gyakorlatilag villámsebességgel szerezték meg a második félidőben a vezetést, amit a játék végéig meg is tartottak.

A meccs közben komoly baleset is történt, egy durva összefejelés következtében a felcsútiak játékosát, Hegedűs Jánost kórházba kellett szállítani.

Állapotáról egyelőre nincsenek információk.

Forrás: Blikk

Hasonló hírek

A mecseki mumus

Edit

Brutális jelenetek a magyar bajnokin: kiverték a fogát a focistának – hordágyon vitték le a pályáról

Mazsi

Hivatalos: Falcao a Manchester Unitedben folytatja – MTI 2014. szeptember 02.

info
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Figyelem!

A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások, kommentek nem a Hirmagazin.eu Online Média nézeteit tükrözik!

Szerkesztőségeink a hírek publikálásával, megjelenítésével foglalkoznak, a hozzászólásokat, kommenteket nem tudják befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tükrözik.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljetek!

A visszatérő vulgárils, gyűlölködő, uszító kommentelőket tiltjuk oldalunkról!

Célunk az, hogy olyan olvasótábort szolgáljunk ki munkánkkal, akik, egyfelöl örömüket lelik az általunk közzétett híranyag olvasásában, másfelöl valós tájékoztatást jelent részükre a Hirmagazin olvasása!