14.7 C
Budapest
2024. április. 26. péntek
HomeFőhírekBelföldi hírekA CNN, miután segített Trumpot kiütni a nyeregből, most Gyurcsány kezére játszaná...

A CNN, miután segített Trumpot kiütni a nyeregből, most Gyurcsány kezére játszaná hazánkat.. – videó

Ha egy recept bevált, minek változtatnál rajta. Erre gondoltak a CNN-nél is. Ha sikerült lehazudni a csillagos eget is Biden érdekében, akkor menni fog ez Magyarországon is Gyurcsányért is.

A CNN egyértelműsítette kinek az oldalán áll a magyar politikában. Kampányeszközzé silányodott a CNN a világ minden pontján- olvasható a V4 Agency cikkében, melyben összeállítást közöltek arról is, hogyan udvarolt Gyurcsány korábban Kínának és milyen sok baloldali politikus fordult meg akkoriban a nagyhatalommá váló ázsiai országban.

Charlie Chester őszintén beszél arról, hogy hogyan buktatták meg Donald Trumpot propagandisztikus eszközökkel.

Nézd, mit tettünk, mi kitettük Trumpot. Teljes meggyőződéssel mondom, és 100 százalékban hiszem, hogy ha nem lenne a CNN, akkor nem tudom, hogy Trumpot kiszavazták volna

-hangsúlyozta Charlie Chester

 

GYURCSÁNY KORÁBBAN KÖNYÖRGÖTT A KÍNAI EGYETEMÉRT

Június első hétvégéjén a CNN és a BBC is a budapesti tüntetésről tudósított, amit a Gyurcsány Ferenc vezette ellenzék a kínai Fudan Egyetem budapesti letelepítése ellen szerveztek. Sem a CNN-t sem a BBC-t nem zavarta meg az a tény, hogy Gyurcsány Ferenc 2007-ben még könyörgött, hogy telepítsenek Magyarországra egyetemi kampuszt. Ennek érdekében mindent be is vetettek, még a feleségét is elküldte, hogy vigyen ajándékot, 150 ezer amerikai dollár értékben orvosi monitorokat és berendezéseket a Fudan Egyetemnek. Gyurcsány szerint erre azért volt szükség, mert mint nyilatkozta újságíróknak: Kínával nem lehet jó politikai kapcsolatok nélkül jó gazdasági kapcsolatokat ápolni. Egyébként Gyurcsány Ferenc “felvillanyozónak” és “bódítónak” nevezte első sanghaji benyomásait, amikor találkozott Han Csenggel, az ingázókat is beleszámítva 20 millió lakosú kelet-kínai óriásváros első emberével.

Gyurcsányt és Gyurcsánynét felvillanyozta és elbódította Kína.

A CNN ÉS A BBC NEM AD A TÉNYEKRE

A balliberális CNN-t és BBC-t ezek a tények nem érintették meg, és az sem, hogy ezekben az időkben a Karácsony Gergely Gyurcsány Ferenc politikai tanácsadója volt. A V4NA kérdéseket küldött a CNN és BBC vezetőségének, hogy amikor Budapestről tudósítottak, tudatában voltak az itt leírtaknak. És azt is megkérdeztük, hogy vajon tudják-e hány szocialista miniszter járt Kínában Gyurcsányék kormányzása idején. Ebben annyi segítséget adtunk az említett balliberális médiának, hogy az egyik meghatározó magyar hírportál, az index.hu 2008-as tudósítását is elküldtük a csatornának. Az Index ebben az írásban adta közre, hogy 2004 és 2008 között hányszor látogattak Kínában a Medgyessy- és a Gyurcsány-kormány tagjai. Ebből az is látszik, hogy a látogatások Medgyessy távozása után egyre sűrűbbek lettek. A portál az Index korabbeli beszámolójából kigyűjtötte, hogy a baloldali kormánytagok, milyen sokszor jártak anno Kínába.

BALOLDALI MINISZTEREK KÍNÁBAN

Gyurcsány Ferenc 2005. szeptember 8-10. (8-9 Peking, 10 Hongkong), 2007. szeptember 1-6. (2-4 Peking, 4-5 Sanghaj) Somogyi Ferenc önállóan: 2005. október 23-25.; Göncz Kinga önállóan: 2007. április 14-19. Lamperth Mónika önállóan: 2004. június 22-27.; Veres János önállóan: 2005. június 25-28.; Gyurcsány Ferenc miniszterelnök kíséretében 2007. szeptember 1-6. Csillag István önállóan: 2004. február 16-17., Kóka János Gyurcsány Ferenc miniszterelnök kíséretében 2005. szeptember 8-10., Gyurcsány Ferenc miniszterelnök kíséretében 2007. szeptember 1-6., a delegáció hazaérkezése után kint maradt szeptember 7-9. között, Petrétei József önállóan: 2005. június 4-6. ; Gráf József önállóan: 2007. november 12-18.; Kovács Kálmán önállóan: 2005. január 23-30., Gyurcsány Ferenc miniszterelnök kíséretében 2005. szeptember 8-10.; Juhász Ferenc önállóan: 2005. július 9-17., Szekeres Imre önállóan: 2007. augusztus 20-29.; Bozóki András Gyurcsány Ferenc miniszterelnök kíséretében: 2005. szeptember 8-10., a kíséret hazaérkezése után kint maradt még 11-13-a között, Hiller István önállóan: 2006. november 19-25., önállóan: 2007. november 12-18., Kökény Mihály önállóan: 2004. július 19-23., Kolber István Gyurcsány Ferenc miniszterelnök kíséretében 2005. szeptember 8-10., a kíséret hazaérkezése után kint maradt még egy napot.

Forrás: V4 Agency; Fotó: képernyőfelvétel

PS

Hirmagazin.eu

Géza
Géza
Bognár Géza vagyok, a Hirmagazin.eu Online Média tulajdonosa és főszerkesztője. 30 éve foglalkozom írással, korábban írtam különböző témájú esszéket, jövőre jelenik meg az első regényem, a Hittől a keserűségig" címmel. A Hirmagazin.eu Online Médiában írt cikkeimet a hétköznapi emberek gondolati világával, és nemességük egyszerűségével írom, ebben a mai világban nem terhelem olvasóinkat a nehéz irodalmi nyelvvel, hiszen az olvasók nagy többsége pihenni, kikapcsolódni, tájékozódni vágyik, nem pedig "bogarászni" a bonyolult sorok közt. Olvassátok a Hirnagazint, pihenjetek, kapcsolódjatok ki, tájékozódjatok, és akinek valami ötlete van, hogy mely témák hiányoznak médiánkból, szeretettel várom megkeresését a Hirmagazin.eu Online Média központi e-mail címén, a [email protected] e-mail címen.

Most népszerű

weblap4u banner
securiton-tűzvédelem